کمد انزو

شیکترین مدل کمد درب انزو به مخصوص اتاق خواب برای نگهداری کفش و لباس ها به رنگ کرم صدفی براق و گردویی شیک اجرا شده بصورت ممبران روکش وکیوم.

از جدیدترین درب های کمد لباس و کابینت میتوان به درب های انزو اشاره نمود که تلفیقی از سبک کلاسیک و مدرن میباشند که همان سبک نئوکلاسیک هم گفته میشود که در عین سادگی زیبایی و جلوه با شکوهی به دکوراسیون اتاق خواب میبخشد.

درب انزو 

درب انزو به نسبت دیگر درب های کمد دیواری از ضخامت بیش از ۲٫۵ سانت برخوردار است تا امکان اجرای ابزار مخصوص انزو در دور درب های آن فراهم آید و میبایست آنقدری ضخامت داشته باشد تا بتوان با مقدار مشخصی براده برداری از درب ها آن لبه فرم دار مقعر را در دور تا دور درب بدون تخریب جای لولای درب ها پدید آورد و لازم بذکر است که درب های انزو طبق یک قانون نا نوشته با روکش های ساده بدون رگه مانند سفید، طوسی، کرم، شیری، صدفی و غیره استفاده میشود تا زیبایی آن خدشه دار نشود.

لازم بذکر است درب های انزو فقط برای مکانیسم لولایی نبوده و برای درب های کمد ریلی هم مورد استفاده میشود و با توجه به فرم دلنشین و مقتدرش هم بر روی درب های بزرگ و هم درب های متوسط زیبایی خود را به خوبی به رخ میکشد.

از ویژگی های این کمد لباس میتوان به طراحی و اجرای باکس گردویی که در میانه کمد بالایی و پایینی بصورت یک خط ممتد کار شده اشاره نمود که هم فضایی بدون درب را برای دکوریجات و قرار دادن لوازم فراهم آورده و هم نمای دکوراتیوی به کمد لباس و دکوراسیون اتاق خواب مخصوصأ با نورپردازی های خود بخشیده که با توجه به سفارشی بودن کار های این مجموعه امکان هرگونه تغییرات در طرح رنگ و ابعاد میباشد و میتوانید یک کمد لباس کاملأ سفارشی را سفارش و دریافت نمایید.

مدل ۰۱۳۳ تماشای دیگر کمد لباس ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کابینت سفید طلایی لوکس

 

فرم بازدید مشاوره رایگان

جهت اعزام کارشناس برای بازدید و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

 

[contact-form-7 id=”2169″ title=”فرم ثبت بازدید مشاوره رایگان”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.