کابینت چوبی

کابینت چوبی

نمونه کابینت چوبی شیک و زیبا به رنگ گردویی روشن با بهترین چوب از درخت بلوط طراحی و اجرا شده بصورت کاملأ سفارشی،

کابینت چوبی

از کابینت های کلاسیک و پرطرفدار میتوان به همین کابینت های چوبی اشاره کرد که از دیرباز تا کنون هر نوع سلیقه ای را به خود جلب نموده و کابینت های چوبی بر اساس متریال، رنگ و نقوش همیشه برای بشر آرامش بخش و جذاب بوده و همواره جزو جنس های گرما بخش دکوراسیون داخلی بوده و شاید افرادی وجود داشته باشند که نتواند با رنگ و طرح های کابینت هایی با درب های مدرن یا کلاسیک ام دی اف، هایگلاس و ممبران ارتباط برقرار کنند.

کابینت چوبی

ولی تجربه ثابت کرده کابینت های چوبی شاید ایده آل هر فرد نباشند ولی حضور آنها در دکوراسیون داخلی اثر منفی بر روحیات افراد بر جای نمیگذارد و از اینرو با توجه به قیمت بالا تر همچنان جایگاه خود را دارد و طرفداران بیشماری به خود جلب نموده.

کابینت چوبی

بدنه کابینت چوبی

منظور از کابینت های چوبی این نیست که کلیه قسمت های کابینت بصورت تمام چوب ساخته شده باشند و با توجه به اختلاف قیمت قابل توجه بین چوب و ام دی اف فقط در درب ها و نماهای در معرض دید کابینت ها از چوب استفاده میشود و در قسمت بدنه های کابینت ها از ام دی اف روکش ملامینه بکار گرفته میشود زیرا هم در کاهش قیمت کمک فراوانی دارد و هم از نظر استحکام و کارایی در بخش بدنه تفاوتی با چوب نداشته.

کابینت چوبی

صفحه کابینت چوبی

صفحه کابینت های چوبی هم معمولا از چوب های مخصوص استفاده میشود و در برخی از موارد بر اساس سلیقه سفارش دهنده میتوان همانند نمونه فوق از صفحات سنگ مصنوعی کورین و کوارتز استفاده کرد که میتواند سفارش را به سمت کابینت های نئو کلاسیک هم سوق دهد.

کابینت چوبی

همچنین از ویژگی های این کابینت آشپزخانه میتوان به کابینت جزیره آن اشاره نمود که بسیار کاربردی و همچنین به نمای دکوراسیون کابینت های آشپزخانه بسیار کمک کرده که به خوبی قابل مشاهده است و شما هم در صورت داشتن چنین پلانی در آشپزخانه خود میتوانید از آن بهره مند شوید.

رنگ کابینت های چوبی

درب کاینت های چوبی به چندین مدل رنگ آمیزی میشوند که پر مصرف ترین آنها همان رنگ های شفاف خود رنگ بوده که با پاشش آنها بر روی درب ها توسط نقاش اصطلاحأ رنگ چوب را بیرون میکشند و میتوان با کم و زیاد کردن درصد آن با حلال ها از متریال چوب رنگ های روش و تیره طبق سلیقه مشتری بدست آورد و سپس پوششی محافظ و شفاف بر روی درب های چوبی پاشیده میشود به نام پلی استر که در دو نوع براق و مات است که انتخاب آن هم باز به سلیقه سفارش دهنده بستگی دارد که جدا از زیبایی بیشتر نقش لایه ای محافظ را هم بر گردن دارد.

کابینت چوبی

همانند کابینت های ممبران کابینت های چوبی هم امکان اجرای نقوش برجسته و حکاکی بر روی آنها وجود دارد.

کابینت چوبی

که از ساده ترین و در عین حال زیبای حکاکی روی درب ها همین نمونه فوق که مشاهده میفرمایید میباشد که جزو طرح های عموم پسند و بدون تاریخ انقضا محسوب میگردد.

کابینت چوبی

 

کابینت چوبی

 

کابینت چوبی

 

جهت ارائه سفارش یا هرگونه مشاوره میتوانید با شماره مستقیم ۰۹۱۲۲۳۱۷۷۴۹ تماس حاصل نمایید

مدل ۱۴۴

 ⇓ جدیدترین مدل های کابینت امسال ⇓

 

کابینت چوبی

 

کابینت چوبی

 

 

کابینت چوبی

 

کابینت چوبی

 

کابینت چوبی

کابینت چوبی

 ⇐ تماشای مدلهای بیشتر ⇒

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *