کابینت نئوکلاسیک

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه به سبک نئوکلاسیک اجرا شده با متد روکش وکیوم ممبران به رنگ آرامش بخش آبی فیروزه ای یا آبی آسمانی با پوشش مات به همراه صفحه طرح سنگ و با سیستم بلوم اتریش.

با پیدایش سبک دکوراسیون داخلی نئوکلاسیک مشکل و نا سازگاری طرح های کلاسیک و مدرن با روحیات برخی از افراد برطرف شد و شرایط برای انتخاب های ایده آل با توجه به سلیقه و نیاز این دسته از افراد که بخش قابل توجهی از جامعه را تشکیل میدهند هم فراهم شد.

همچنین این سبک یک سبک شناخته شده در جهان میباشد که به تازگی چند سالیست در ایران هم با توجه به درخواست ها و پیشرفت در زمینه ماشین آلات تولید و تنوع روکش و رنگ ها به خوبی جان گرفته و در سطح بالایی جوابگو نیاز، سلیقه و روحیات طرفداران خود میباشد.

کابینت های سبک نئوکلاسیک در اصل تلفیق سبک مدرن و کلاسیک هستند، و دیگر اون سنگینی سبک های کلاسیک و سادگی و کاربردی بودن سبک مدرن رو نداشته و این روزها از پر فروش ترین ها در بخش کابینت و کمد دیواری ها میباشد.

از همه مهمتر تنوع رنگ هایی که در سبک نئوکلاسیک یافت میشود بسیار بالا است و تقریبأ همه سلایق رو به خوبی پوشش میدهد و همچنین انواع رنگ های سالید یا بدون نقوش، رگه و طرح را میتوان در اختیار داشت.

و در خصوص بافت و تکسچر های روی روکش های کابینت های نئوکلاسیک میتوان سطوح مات، سوپر مات، سافت و مخملی را به راحتی اجرا نمود که حقیقتأ زیبایی خاصی به کار میدهد و نگرانی برخی بابت درخشندگی درب های کابینت رو برطرف میکند.

در این کابینت آشپزخانه که ملاحظه میفرمایید در بدنه ها ام دی اف سفید صابونی استاندارد بهداشتی و درب ها ممبران روکش وکیوم و همچنین صفحه هم از ام دی اف روکش اچ پی ال کار شده که شما میتوانید بسته به بودجه و سلیقه خود از صفحات کورین و کوارتز استفاده نمایید.

سیستم مکانیزم ها و یراق آلات این کابینت آشپزخانه هم برند بلوم انتخاب شده که دوام و عملکرد بالایی دارند و با هیچ برند دیگری در جهان قابل قیاس نبوده و همچنان سالهاست که رتبه یک مکانیزم ها و یراق آلات رو داره که به شما هم پیشنهاد میشه زیرا کار کردن با کابینت های آشپزخانه مجهز به این سیستم بسار راحت، دلنشین و لذت بخش است.

مدل ۱۱۰۳

 ⇓ دیگر نمونه های سال جاری ⇓

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

⇐ مدلهای بیشتر ⇒

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.