کابینت آشپزخانه

جدیدترین نمونه اجرا شده کابینت آشپزخانه به سبک کلاسیک با درب های ممبران روکش وکیوم یک کار لوکس و زیبا، پروژه منطقه پاسداران تهران با منبت درب های اختصاصی و منحصر به فرد.

دکوراسیون کابینت های آشپزخانه نقش بسیار مهمی را در چشم انداز خانه ایفا میکنند که اهمیت دادن و صرف زمان بیشتر در طراحی و ساخت میتواند سالیان زیادی شما را از یک کابینت ایده آل بهره مند کند و این موضوع هم از منظر تغییر دکوراسیون و هم از نظر کیفیت و دوام کابینت ها به یک میزان میباشد بدین معنی که زیاببی بروز بودن و دوام کابینت ها را یکجا در اختیار دارید.

در این مدل از کابینت آشپزخانه که مشاهده مینمایید از درب و نما های ممبران روکش وکیوم بهره گرفته شده و به انتخاب مشتری درب و نما های آن همگی به رنگ سفید مات مورد علاقه سفارش دهنده کار شد.

همچنین برای ایجاد نمای دکوراتیو از درب های مشبک دیواری که در پس آنها شیشه های مات کار شده استفاده شد که میتوان در دو مدل شیشه های مات و براق بسته به سلیقه و نیاز شما درب های ویترین کابینت دیواری را پوشش داد.

همچنین در ساخت صفحات روی کابینت ها هم از جنس کورین که کاملا ضد خش و ضد آب بوده استفاده شده که اجرای کابینت با صفحات کورین کمک فراوانی به زیبایی و شیک تر شدن کابینت های آشپزخانه میکند مخصوصأ اگر با رنگ خوبی انتخاب شوند که با درب های کابینت همخوانی داشته باشند.

در این کابینت آشپزخانه با توجه به تنوع زیاد رنگ و طرح در صفحات کورین میتوان برای هر نوع سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه ای رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید ولی در اینجا از رنگ تضاد سفید که مشکی بی چون و چرا میباشد برای میز کار های آشپزخانه ها حرف اول را میزنند بکار رفته.

چند نکته برای بالابردن زیبایی و کاربرد کابینت آشپزخانه 

ساخت کابینت زیر سیک با جنس پی وی سی قابل شستشو و ضد آب برای بالابردن عمر کابینت در معرض رطوبت و آب زیر سینک

استفاده از یونیت های کشو در کابینت های زمینی برای  چیدمان و دسترسی راحت تر به لوازم و ظروف آشپزخانه

استفاده از ریل های بلوم آرامبند در کشو های کابینت جهت سرعت بخشیدن به کار آشپزی و راحتی کار با کشو ها

قرینه سازی کابینت های دیواری و زمینی تا حد امکان که پلان آشپزخانه اجازه میدهد

اجرای کابینت جزیره یا آیلند در وسط پلان آشپزخانه در راستای زیبایی بیشتر کابینت های آشپزخانه مخصوصا سبک کلاسیک و همچنین به لحاظ افزایش کابینت در آشپزخانه و ایجاد فضایی در آشپزخانه به عنوان میز کار که فوق العاده در زمان آشپزی کاربردی و یاری رسان است

استفاده از ستون باکس های کنار کابینت هود یا همان ایجاد فرم مطبخ در کابینت های کلاسیک

اجرای برخی از درب های کابینت دیواری بصورت درب ویترین شیشه ای شفاف و یا مات

نورپردازی در زیر و داخل کابینت های دیواری برای دید بهتر و زیبایی بیشتر کابینت ها

مخفی و یا توکار نمودن تجهیزاتی مانند ماشین های ظرفشویی و لباسشویی و همچنین یخچال که معمولأ با توجه به درب ها و نمای بیرونی شان یکدستی و هارمونی کابینت های آشپزخانه را با طرح های صنعتی خود از بین برده و لطمه زیادی وارد مینمایند.

و در آخر و مهمتر از همه استفاده از درب های ممبران روکش وکیوم کارخانه ای برای دوام بیشتر و عدم تغییر رنگ روکش های آنها.

مدل ۱۶۵از دیگر پروژه های کابینت آشپزخانه اجرا شده اخیر دیدن فرمایید 

 

 

 

 

 

 

 

⇐ مدل ای بیشتر ⇒

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.