قیمت متری کمد و کمد دیواری

قیمت متری کمد و کمد دیواری

قیمت و لیست قیمت انواع کمد دیواری و کمد لباس های بروز در مدل های سفارشی و آماده با انواع جنس و یراق آلات های داخلی و خارجی.

با سلام خدمت شما دوستان و مشتریان عزیز در این پست قصد داریم درباره قیمت و جزئیات انواع کمد دیواری توضیح کامل و واضحی خدمت تان ارائه دهیم تا ابهامات احتمالی محاسبه قیمت ها برطرف گردد.

در آغاز نیاز است نکته ای بسیار مهم که اندکی از دوستان که به اشتباه از همکاران ما هم در همین صنف الگو برداری کرده اند اشاره ای بکنیم و آن هم تفاوت اساسی بین کمد و کمد دیواری میباشد که در زبان عامیانه و مکاتبه ها به کمد، کمد دیواری هم گفته میشود و ما هم گاهأ مجبور به بیان و نوشتن کمد دیواری بجای کمد شده  ایم که پیش از این عذر ما را بپذیرید و بخصوص در مورد اطلاع از قیمت ها میبایست مطلع باشید که قصد برآورد قیمت کمد را دارید یا کمد دیواری؟

تفاوت اصلی کمد و کمد دیواری در بدنه ها و باکس های آنها میباشد بدین ترتیب که کمد دارای بدنه های مخصوص و از جنس خودش میباشد و دارای باکس است ولی در مورد کمد دیواری اینگونه نیست و کمد دیواری حد الامکان از دیوار سقف و کف اتاق کمک میگیرد و این مسئله باعث میشود که متریال کمتری نسبت به کمد در ساخت مصرف میکند و به همین دلیل هزینه ساخت آن پایین تر از کمد میشود و این بدین منظور نیست کمد دیواری بهتر است چون قیمت آن ارزانتر است و گران تر یا بیشتر بودن قیمت کمد بی دلیل است، حال در اینجا از بحث قیمت دور نمیشویم و در خصوص تفاوت های بین کمد و کمد دیواری در همان قسمت مخصوص اش توضیحات کاملی ارائه میشود.

پس اینگونه تا اینجا اگر ابهامی در خصوص کمد با کمد دیواری بود برطرف گردید و مطمئن شدیم که همه از تفاوت این دو مطلع هستند.

انواع بدنه کمد و کمد دیواری و تاثیر آنها در قیمت

بدنه ها از اجزای اصلی تشکیل دهنده کمد هستند که کمد دیواری از این بخش تقریبا مستثنی میباشد و تقریبا فاقد بدنه میباشد و همانطور که در آغاز اشاره شد از دیوارهای اتاق و خانه کمک میگیرد و یا از فریم و کلاف استفاده میکند.

بدنه های کمد ها معمولا با این چند نوع جنس ساخته میشوند

نئوپان روکش ملامینه، ام دی اف روکش ملامینه و پی وی سی pvc ضد آب

انواع جنس درب های کمد و کمد دیواری و تاثیر آنها در قیمت

در درب های کمد دیواری با توجه به میزان بودجه و سلیقه سفارش دهنده انتخاب میگردند که درب ها بدین ترتیب هستند :

نئوپان روکش ملامینه، ام دی اف روکش ملامینه، هایگلاس ایرانی، هایگلاس ترک، لامی گلاس، اکرلیک، پلی گلاس، ام دی اف روکش چرمی، ام دی اف روکش چوب، تمام چوب، ممبران روکش وکیوم، رنگ پولیشی و پلی استر.

انواع تیپ و مکانیزم درب های کمد و کمد دیواری و تاثیر آنها بر قیمت :

حدود ۵ نوع درب استاندارد برای کمد ها وجود دارد که ما در اینجا به همان دو درب رایج و استاندارد لولایی و ریلی اکتفا میکنیم و این دو را معرفی کرده و در ادامه بر مبنای این دو نوع قیمت ها را اعلام مینماییم و این نکته را به خاطر داشته باشید که یراق آلات درب های ریلی از هزینه بیشتری نسبت به درب های لولایی برخوردارند.

قیمت متری کمد و کمد دیواری

تا این بخش با نوع متریال ها و انواع جنس های اصلی بدنه و درب کمد و کمد دیواری آشنا شدید حال به بحث اصلی قیمت ها میپردازیم.

محاسبه قیمت کمد و کمد دیواری

قیمت کمد دیواری

کمد دیواری به دلیل نداشتن بدنه فقط بر اساس همان درب های کمد محاسبه میگردد و هزینه فریم سازی و چهار چوب بر روی هزینه هر متر مربع درب ها سرشکن میشود در نهایت طبقات وادار ها و کشو های افزوده شده مجزا به قیمت نهایی اضافه میشود و یا میتوان در کل پس از مشخص شدن طرح و ابعاد و نوع جنس مصرفی قیمت آنها را به بصورت قیمت نهایی و تمام شده در قالب پیش فاکتور به سفارش دهنده ارائه کرد، که این هم روش مطمئنی است و بیشتر به مشتریان توصیه میگردد.

لیست قیمت هر متر مربع کمد دیواری

با توجه به نوسانات بازار لطفأ جهت برآورد قیمت طرح و توضیحات مد نظر را بصورت خیلی ساده به شماره ۰۹۱۲۲۳۱۷۷۴۹ ارسال نمایید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس برقرار شود.

قیمت کمد

فرمول یا روش محاسبه قیمت کمد ها تعداد شان کم نیست ولی ما در اینجا به دو روش اصلی و رایج که معمولأ رضایت طرفین را در بر دارد اشاره میکنیم که تقریبا در نهایت با استفاده از هر دو فرمول یک عدد و ارقام مساوی بدست می آید.

کمد ها با توجه به دارا بودن بدنه و باکس بصورت متر مربع و یا متر طول محاسبه میشوند و آن دو روش محاسبه بدین ترتیب است.

قیمت بر حسب متر مربع

با توجه به ثابت بودن عمق اکثر کمد ها مساحت کل درب های کمد را از ضرب ارتفاع در عرض یا همان طول کمد را بدست آورده را بر عدد هر متر مربع ضرب کرده و هزینه ساخت کمد بدست میآید.

مساحت کمد × قیمت هر متر مربع = هزینه ساخت کمد

عرض یا طول =p

ارتفاع = h

مساحت = a

قیمت هر متر مربع = s

قیمت کمد = t

t =  p × h = a × s

قیمت کمد بر حسب متر طول

در این روش قیمت کمد به صورت متر طول محاسبه و با توجه به ثابت بودن عمق اکثر کمد ها و ارتفاع آنها با این فرمول محاسبه میشود که شبیه به روش قیمت کابینت زمینی میباشد بدین ترتیب هر ارتفاع ۹۰ سانت کمد با طول یک متر، یک متر طول محاسبه میشود و به نسبت افزایش ارتفاع کمد بیش از ۹۰ سانت هر مقدار که باشد هر ۹۰ سانت یک ضریب محاسبه میگردد.

ارتفاع کل کمد = h

عرض یا طول کمد = p

قیمت هر متر طول با ارتفاع ۹۰ سانت = s

قیمت کمد = t

t =   h ÷ ۹۰ × p × s

* برای درک بهتر به این مثال توجه فرمایید

فرض میکنیم ارتفاع کمد سفارشی شما ۲۷۰ سانت باشد و عرض یا طول آن را ۱۰۰ سانت سفارش دهید و هر متر طول کمد را بر متری صد تومان در نظر بگیریم حال با توجه به ارتفاع کمد که ۲۷۰ سانت است یعنی ۳ برابر ارتفاع ۹۰ سانت کابینت زمینی است را ضرب در مبلغ هر متر طول یعنی صد تومان مینمایید که میشود سیصد تومان و این کل هزینه ساخت کمد شما میباشد که به روش قیمت متر طول محاسبه شده.

که هر دو این روش محاسبه قیمت ها تقریبا یکسان هستند و تفاوتی ندارند

لیست قیمت هر متر طول کمد 

با توجه به نوسانات بازار لطفأ جهت برآورد قیمت طرح و توضیحات مد نظر را بصورت خیلی ساده به شماره ۰۹۱۲۲۳۱۷۷۴۹ ارسال نمایید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس برقرار شود.

در آغاز بحث اشاره کردیم که قیمت هر متر مربع کمد طبق توافق فی مابین کار فرما و پیمانکار مشخص میشود که بر همین این اساس است که ابتدا قیمت خام کمد بدون در نظر گرفتن نوع درب، جنس، یراق آلات و اکسسوری های استفاده شده، تعداد طبقه و کشو ها در داخل کمد و تعداد یونیت بندی های کمد مشخص میشود که در پایان موارد افزوده شده بطور جدا هزینه متریال مصرفی و اجرت ساخت حساب میشود که یا قیمت هر متر مربع پس از مشخص شدن طرح پایانی کمد با احتساب موارد فوق طبق انتخاب سفارش دهنده اعلام میشود.

** قیمت های اعلام شده فوق برای کمد و کمد دیواری ها با در نظر گرفتن مواردی از قبیل تاج، لولا، دستگیره و پایه میباشد و دیگر هزینه مازاد جداگانه ای بابت این موارد دریافت نمیگردد.

اختلاف قیمت یک کمد با کمد بیش از چهار واحد

لازم به ذکر است که قیمت های کمد دیواری برای انبوه سازان و ساختمان ساز ها متفاوت بوده و با توجه به تعداد واحد های آنها و حجم سفارشات به نسبت شامل تخفیف های چشمگیری میشود.

پیشنهاد ما

در کل پیشنهاد ما این است که بعد از قطعی شدن طرح و اعمال تغییرات کمد یا کمد دیواری خود قیمت محاسبه و اعلام گردد زیرا این روش دقیق تر است و هم مشتری میتواند از محصولی که قرار است در نهایت ساخته شود تصویری در دست داشته باشد و هم سازنده میداند که با چه جزئیاتی میبایست سفارش را بسازد و میتواند قیمت را به صورت دقیق محاسبه نماید و این بهترین روش برآورد قیمت برای طرفین میباشد که همواره رضایت طرفین و کمترین خطا را تا به امروز در بر داشته است.

لازم به ذکر است که این صفحه قیمت کمد ها پیوسته توسط تیم پشتیبانی در حال بروز رسانی میباشد، ولی متاسفانه با توجه به نوسانات ارضی لحظه ای اخیر بهتر است که در صورت اطمینان به ارائه سفارش از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۲۳۱۷۷۴۹ از بروز بودن قیمت های کمد و کمد دیواری اطمینان حاصل نمایید.

طراحی و بازدید رایگان

یکی از سرویس های کابینت آکس اقدام به بازدید، اندازه برداری و طراحی سه بعدی سفارشات پیش از ساخت بصورت کاملأ رایگان میباشد و جهت بهره مندی از این سرویس میتوانید فرم بازدید و مشاوره رایگان را تکمیل نمایید و یا با شماره های

۰۹۱۲۲۳۱۷۷۴۹

۰۹۱۲۵۴۸۳۵۷۴

۰۲۱-۲۶۷۰۵۱۷۳ 
تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت کارشناس مربوطه خدمت تان اعزام گردد.انواع کمد دیواری و مقایسه آنها با یکدیگر

قیمت متری کمد و کمد دیواری

 
مشاهده نمونه کار های کمد و کمد دیواری

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد اتاق خواب کلاسیک

 

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

مدل جدید کمد دیواری ریلی

 

دکوراسیون کابینت آشپزخانه مدرن

 

کمد کلوزت کلاسیک

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد لباس های مردانه 

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

انواع مدل های کمد لباس کلاسیک

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد انزو

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد با درب ریلی روکار 

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد لوکس و زیبا

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

شیکترین کمد های مخصوص اتاق خواب دخترانه

 

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد دیواری ام دی اف ریلی

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد کتابخانه سالن پذیرایی

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

جدیدترین کمد های سبک کلاسیک ممبران

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد واکینگ کلوزت

 

قیمت متری کمد و کمد دیواری

کمد کفش و لباس زنانهکانال تلگرام                       me/cabinet_aux

صفحه اینستاگرام                      cabinet_aux

امیدواریم مطالب فوق مفید واقع شده باشد همچنین میتوانید دیدگاه خود را نسبت به مطالب فوق با درمیان بگذارید تا ما را در مسیر درست که همان رضایت شما مشتریان میباشد قرار دهید

موفق باشید.

پست ۶

 

فرم بازدید مشاوره رایگان

جهت اعزام کارشناس برای بازدید و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

 

 

 


مدرنترین کمد دیواری ریلی

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *